Poszukiwany: Asystent ds. produkcji

 

 

 

Asystent ds. produkcji
Miejsce zatrudnienia: Warszawa, Miedzeszyn

 

Astronika to innowacyjna polska firma z siedzibą w Warszawie zajmująca się projektowaniem, budową, integracją i testami systemów mechanicznych, której specjanością są mechanizmy i instrumenty kosmicze. Firma powstała w roku 2013 i tworzy ją doświadczony zespół, który realizuje liczne projekty m.in. dla ESA i NASA.

 

 

Aktualnie, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko asystenta ds. produkcji.

 

Do zadań takiej osoby będzie należało m.in.:

  • zarządzanie zamówieniami materiałów, oprzyrządowania i narzędzi,
  • poszukiwanie dostawców materiałów i usług,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej,
  • prowadzenie ewidencji materiałowej,
  • pomocniczne prace warsztatowe/ślusarskie.

 

Wymagania:

  • znajomośc języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z klientami zza granicy,
  • mile widziana będzie także chęć rozwoju w kierunku obsługi maszyn technologicznych do obróbki skrawaniem (konwencjonalne i CNC).

 

Oferujemy:

  • płatne praktyki z możliwością późniejszego zatrudnienia w rozwijającej się firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania,
  • uczestnictwo w międzynarodowych projektach,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

 

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać do dnia 30.05.2019 na email kwlazlowska@astronika.pl lub drogą pocztową na podany niżej adres.
Nie masz pewności czy Twoje CV odpowiada naszym wymaganiom? Napisz do nas! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

 

Dane kontaktowe:

Astronika Sp. z o.o.
ul. Bartycka 18, pokój nr 33
00-716 Warszawa
email: kwlazlowska@astronika.pl
tel: +48 (22)3296234

 

Ważne informacje:

Administratorem twoich danych osobowych jest spółka Astronika Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-716) przy ulicy Bartyckiej 18, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000457381 (dalej: “Astronika”).

Twoje dane osobowe wymienione w art. 22 Kodeksu Pracy będą przetwarzanie na podstawie przepisów prawa pracy. Jeśli zdecydujesz się przesłać jakiekolwiek dodatkowe informacje o sobie, informacje te będą przetwarzanie na podstawie oddzielnej zgody, która powinna brzmieć następująco: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niemniejszym zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów rekrutacyjnych spółki Astronika.” Jeśli zapomnisz o wpisaniu tej zgody do swojego CV lub listu motywacyjnego, poprosimy cię o wyrażenie zgody podczas rozmowy rekrutacyjnej lub też poprosimy o przesłanie nowej wersji dokumentów aplikacyjnych, które nie zawierają tych dodatkowych informacji.

Przetwarzamy twoje dane wyłącznie w celu rekrutacji:

·         na to stanowisko, przez okres nie dłuższy niż trzy miesiące po wyborze pierwszego kandydata (na wypadek gdybyśmy musieli powtarzać proces rekrutacyjny);

·         na inne, podobne stanowiska w Astronice przez okres dwóch lat, tylko jeżeli udzielisz nam zgody na przetwarzanie twoich danych w naszej bazie w celu wykorzystania w przyszłych rekrutacjach: „Chcę by Astronika umieściła moje zgłoszenie rekrutacyjne w bazie kandydatów do kolejnych procesów rekrutacyjnych. Zgadzam się by moje dane osobowe zawarte w CV były przetwarzane w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji w Astronice.”

Informacje dodatkowe:

Możesz w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych wysyłając e-mail na adres: office@astronika.pl. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do żądania ich przeniesienia.